Kupa e Shqipërisë/Laçi luan si pritës në “Qemal Stafa” përballë Kukësit

Publikuar tek: sport, më 17:39 19-05-2016 Kupa e Shqipërisë/Laçi luan si pritës në “Qemal Stafa” përballë Kukësit

Finalja e Kupës së Shqipërisë, do të zhvillohet ditën e diel ora 19.00 në stadiumin kombëtar "Qemal Stafa".

Sipas shortit të hedhur dje në Federatën Shqiptare të Futbollit, skuadra pritëse do të konsiderohet Laçi. Pra ndeshja finale do të jetë Laçi-Kukësi. Për këtë takim, ka nisur shitja e biletave pranë stadiumit kombëtar "Qemal Stafa". Çmimi i biletave për tribunën A dhe B ështe 1000 lekë. Për tribunat D1 dhe D3 është 300 lekë. Kjo ndeshje do të gjykohet nga arbitra të huaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022178888320923
array(1) { ["section"]=> string(75) "kupa-e-shqiperise-laci-luan-si-prites-ne-qemal-stafa-perballe-kukesit-40929" }