Kupola e shkarkuar e Policisë në Elbasan, me poste të reja. Ja ku janë emëruar (Emrat)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:56 04-01-2018 Kupola e shkarkuar e Policisë në Elbasan, me poste të reja. Ja ku janë emëruar (Emrat)

Janë riemëruar në poste të tjera të rëndësishme të gjithë ish drejtorët e Policisë së Elbasanit, të shkarkuar nga Haki Çako në tetor të 2017-ës për mosveprim dhe performancë të ulët pas ngjarjeve kriminale që tronditën këtë qytet.

Përkatësisht Gjergj Oshafi që mbante postin e Zëvendës Drejtorit i Policisë Elbasan është emëruar Specialist në Sektorin e Narkotikëve në Tiranë.

Zija Sula ish shef i Komisariatit në Elbasan është emëruar shef i Komisariatit në Dibër.

Kujtim Muça, mbante postin e shefit të Rendit në Elbasan, është emëruar shef i Drejtorisë së Kufirit në Dibër.

Arben Dashi, ish drejtor i Policisë në Elbasan, transferohet në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë dhe emërohet drejtor i Analizës dheInformacionit Kriminal.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Saimiri s’donte para”! Përse nuk zbardhet e plotë audio e dosjes “Habilaj”?
Vettingu në polici, a do të shkarkohet Haki Çako brenda janarit »
Article Logic
Execution time: 0.013477087020874
array(1) { ["section"]=> string(89) "kupola-e-shkarkuar-e-policise-ne-elbasan-me-poste-te-reja-ja-ku-jane-emeruar-emrat-105462" }