“Kuq e zi me plisa, t’i largojmë këta pisa”, tymosëse dhe revoltë nga AK

Publikuar tek: politike, më 11:21 20-12-2015 “Kuq e zi me plisa, t’i largojmë këta pisa”, tymosëse dhe revoltë nga AK

Aleanca KuqeZi ka nisur valën e protestave kundër qeverisë së drejtuar nga Rama.

 Kreu i Ak Kreshnik Spahiu, ka kërkuar rrëzimin e qeverisë nën thirrjet e përsëritura me autoparlant:  “Kuq e zi me plisa, t’i largojmë këta pisa”. Në protestë janë ndezur tymosëse para Ministrisë së Jashtme në shenjë revolte. Spahiu iu drejtua Ramës për premtimet e pambajtura sipas tij, ndërsa e cilësoi “ditëzi”.

AK ka paralajmëruar një valë ndryshe protestash duke bërë me dije se “është duke u përgatitur skenari”.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0074870586395264
array(1) { ["section"]=> string(74) "kuq-e-zi-me-plisa-t-i-largojme-keta-pisa-tymosese-dhe-revolte-nga-ak-28186" }