'Kur ajo të thotë jam vetëm në shtëpi', video e Ledrit do t'ju shkrijë së qeshuri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:16 15-03-2019 'Kur ajo të thotë jam vetëm në shtëpi', video e Ledrit do t'ju shkrijë së qeshuri

Këngëtari i njohur Ledri Vula po kalon disa ditë pushimi në Brezovicë ku po shijon borën dhe ambientin e qetë.

Së fundmi Ledri ka ndarë me ndjekësit e tij një video që ka bërë për të qeshur të gjithë.

Në videon e publikuar ai shfaqet duke bërë ski në borë me shpejtësi të madhe.

Krahas videos Ledri shkruan: Kur ajo të thotë jam vetëm në shtëpi.

 

View this post on Instagram

Kur ajo tthot jom vet nshpi ?

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0064699649810791
array(1) { ["section"]=> string(85) "kur-ajo-te-thote-jam-vetem-ne-shtepi-video-e-ledrit-do-t-ju-shkrije-se-qeshuri-156499" }