Kur Alban Dudushi dhe partnerja e tij argëtohen në club-et e natës, moderatori...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:05 27-10-2016 Kur Alban Dudushi dhe partnerja e tij argëtohen në club-et e natës, moderatori...

Kjo është një foto e publikuar nga profesionisti Erdi Mara dhe tregon çiftin e njohur të ekranit, moderatorin Alban Dudushi dhe partneren e tij Bieta Sulo në një nga club-et e Tiranës, duke shijuar të ashtëquajturën “jetë nate”.

Ajo që bie veçanërisht në sy, është fakti që moderatori ka shtuar ndjeshëm në peshë.

Barku i Albanit s’duket aq elegant... E në fakt, pas gjithë atyre birrave që duken në tavolinë, s’ka se si.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029365062713623
array(1) { ["section"]=> string(83) "kur-alban-dudushi-dhe-partnerja-e-tij-argetohen-ne-club-et-e-nates-moderatori-57528" }