Kur Alket Islami nuk bën dot një foto zyrtare me Presidentin e Republikës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:47 09-06-2015 Kur Alket Islami nuk bën dot një foto zyrtare me Presidentin e Republikës Alket Islami me presidentin bujar Nishani

Alket Islami pavarësisht përpjekjes nuk ka mundur dot të realizojë një foto zyrtare me Presidentin e Republikës alket Islamin. Në fakt, duket sikur Alketi nuk është përpjekur fare.

Teksa Nishani shfaqet me kostumin zyrtar duke marrë edhe një qëndrim serioz ,Alketi ka pozuar sikur të ishte pas ndonjë hedhjeje ekzaltuese me parashutë. Me kapuç, syzet mbi kokë,  kufjet e telefonit rreth qafës dhe me dy gishtat alla “rock”, ai ia ka dalë të realizojë një “selfie”.

Po ç’bën Alketi me presidentin Nishani? Mos ndodhta do ta ftojë për të fluturuar me parashutë?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024276971817017
array(1) { ["section"]=> string(79) "kur-alket-islami-nuk-ben-dot-nje-foto-zyrtare-me-presidentin-e-republikes-13104" }