Kur Arta Dade ishte vetëm 20 vjeçe dhe prezantonte festivalin e këngës (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:22 17-05-2016 Kur Arta Dade ishte vetëm 20 vjeçe dhe prezantonte festivalin e këngës (Foto)

Është një nga politikanet më sharmante të Shqipërisë, cilësi që e ka trashëguar që nga rinia e saj. Një foto e vjetër, e publikuar nga “Lapsi”, tregon deputeten e PS-së, Arta Dade kur ishte vetëm 20 vjeçe.

Vite më parë Dade preferonte t’i mbante flokët e gjata, stil që ka ndryshuar gjatë karrierës së saj politike.

Pikërisht në ato vite, Arta Dade ka prezantuar edhe një festival kënge në radio dhe ndoshta nuk e ka menduar kurrë se do të bëhej një nga politikanet më të rëndësishme të vendit.

IMG_20160517_184054.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099039077758789
array(1) { ["section"]=> string(81) "kur-arta-dade-ishte-vetem-20-vjece-dhe-prezantonte-festivalin-e-kenges-foto-40737" }