Kur bëhen bashkë Linda Rama, Iva Tiço dhe Ilva Tare

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:49 01-02-2016 Kur bëhen bashkë Linda Rama, Iva Tiço dhe Ilva Tare

Një foto e papublikuar më herët nga 5 vjetori i “Tonight” të Ilva Tares ku nuk ka munguar as bashkëshortja e kryeministrit Linda Rama.

Në këtë foto, Linda Rama shfaqet krah gazetares Iva Tiço dhe vetë protagonistes së mbrëmjes Ilva Tare.

Fotoja është publikuar nga vetë moderatorja disa orë më parë me përshkrimin “Momente si këto: Buzëqeshje, lumturi...”

Dhe në fakt, të treja zonjat duken lumturisht të qeshura dhe dashamirëse ndaj njëra-tjetrës, ndërsa shohin me largpamësi.

lir.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026654005050659
array(1) { ["section"]=> string(56) "kur-behen-bashke-linda-rama-iva-tico-dhe-ilva-tare-31455" }