'Kur bërtet Saliu s'më pëlqen ama ai është burrë, po kur bërtet Luli të vjen...', Rama thumbon Bashën, kuksianët 'smbajnë të qeshurën

Publikuar tek: politike, më 19:29 25-06-2019 'Kur bërtet Saliu s'më pëlqen ama ai është burrë, po kur bërtet Luli të vjen...', Rama thumbon Bashën, kuksianët 'smbajnë të qeshurën

Kryeministri Rama ka qenë pasditen e sotme në Kukës për të prezantuar kanidatin socialist për bashkinë e këtij qyteti, ndërsa s'ka lënë pa thumbuar dhe kundërshtarin e tij opozitar Lulzim Basha.

Duke iu referuar thirrjeve 'Rama ik', kryeministri tha se kur bërtet Berisha atij si pëlqen, ama siç tha ka lezet sepse është burrë, ndërsa për Bashën shtoi ' Po kur bërtet Luli. Kur bërtet Luli të vjen ti thuash hë mo Lul ca ke do të shoqëroj unë të shkosh të zgjidhësh problemin.'

'Një gjë mos e harroni asnjëherë, këta njerëza bërtasin se kanë frikë. I bërtasin frikës së vet.

Se isha në Tropojë, me thon të vërtetënn kur bërtet Saliu mua smë pëlqen, po prap bërtet një burrë.

Po kur bërtet Luli, hë mo Lul ca ke do të shoqëroj unë të shkosh të zgjidhësh problemin. Bërtasin nga frika. Nga frika do treten. Do ti shikoni', tha Rama.

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14798402786255
array(1) { ["section"]=> string(131) "kur-bertet-saliu-s-me-pelqen-ama-ai-eshte-burre-po-kur-bertet-luli-te-vjen-rama-thumbon-bashen-kuksianet-smbajne-te-qeshuren-169733" }