Kur Bleona Qereti këndonte si pionere (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:48 14-01-2016 Kur Bleona Qereti këndonte si pionere (FOTO)

Bleona Qereti këngëtarja shqiptare seksi ka patur një kohë kur ka kënduar edhe si pionere.

Pikërisht ajo ka hedhur një foto kur këndonte në Pallatin e Kulturës si pionere, shumë e vogël, teksa në krahë kishte edhe udhëheqësit e kohës.

Tiparet e Bleonës janë të dukshme dhe duhet thënë se ruan të njëjtat edhe tani që është rritur.

‘’Në fakt po bëja të njëjtën gjë që po bëj edhe tani’’, komenton këngëtarja.

bleonaqeretipionere2

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093750953674316
array(1) { ["section"]=> string(48) "kur-bleona-qereti-kendonte-si-pionere-foto-29953" }