Kur dasma kthehet ne një arenë boksi… (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 06:21 12-05-2017 Kur dasma kthehet ne një arenë boksi… (FOTO)

Rreth 70 burra të veshur e të kollarisur janë përfshirë në një sherr masiv, ndërsa po festonin martesën e një çifti në Kaliforni.

Ngjarja ka ndodhur në një hotel pran San Franciskos kur ndodhi e papritura. Fotot tregojne kur një person godet tre burra e duke i lënë të shtrirë në trotuar.

Më pas në sherr u përfshinë edhe tëftuar të tjerë, duke e kthyer pistën e kërcimit në një arenë boksi dhe sherri mes tyre.

Sipas dëshmitarëve, shkak është bërë dehja e tre personave të parë që nisën sherrin, i cili zgjati për rreth 20 minuta, kur ndërhyri policia.

 403000DB00000578-4494828-image-m-20_1494490107997.jpg

 

402FEC9700000578-4494828-image-a-21_1494490111693.jpg

 

402FECB300000578-4494828-image-m-8_1494489639920-634x358.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deklarata “bombë” për Serbinë: “Hiqni Kosovën nga harta ose do e çojmë kufirin deri në Nish”
Kush janë dy liderët botëror që s’ndjekin askënd në Instagram (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.009307861328125
array(1) { ["section"]=> string(47) "kur-dasma-kthehet-ne-nje-arene-boksi-foto-78346" }