Kur do të martohesh? Rozana Radi jep përgjigjen që askush nuk e priste

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:06 13-08-2020 Kur do të martohesh? Rozana Radi jep përgjigjen që askush nuk e priste

Këngëtarja e njohur Rozana Radi është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan dhe foto me ndjekësit e saj.

Së fundmi Rozana ka zhvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Pyetjet kanë qenë të shumta, por një ndër to ka rënë në sy.

Një ndjekës e ka pytur kantautoren se kur do te ketë një ndasmë. Ndërsa, këtë përgjigje nuk e priste askush.

“Kur do martohesh” e ka pyetur një ndjekës.

“Aq shpejt sa sta merr mendja”, iu është përgjigjur Rozana Radi, duke na lënë të kuptojmë që shpejti do t’i japë fund beqarisë.

Screenshot_15.png

Screenshot_16.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010217905044556
array(1) { ["section"]=> string(76) "kur-do-te-martohesh-rozana-radi-jep-pergjigjen-qe-askush-nuk-e-priste-217050" }