Kur Dritan Hoxha, Saimir Kodra, Arbana Osmani, Gent Pjetri... punonin bashkë në “Top Albania Radio”

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:13 11-02-2016 Kur Dritan Hoxha, Saimir Kodra, Arbana Osmani, Gent Pjetri... punonin bashkë në “Top Albania Radio”

Një foto dalë nga arkivat, sjell në vëmendje kohën e artë të “Top Albania Radio”. Atëhere kur të gjithë ishin bashkë dhe kaq të rinj... Personazhet që spikasin janë Arbana Osmani, Saimir Kodra Gent Pjetri dhe Gerta Heta por pas tyre qëndron Dritan Hoxha, themeluesi i ndjerë i ''Top Media''. Arbana dhe Genti, edhe sot e kësaj dite nuk e kanë braktisur familjen e madhe të Top Medias, Saimiri aktualisht është nën drejtimin e “Stop” në Tv Klan ndërsa Greta te "In Tv".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e Ditës/ Ermira Babamusta, shqiptarja e parë që nderohet me medaljen e artë nga Presidenti Obama
Foto e ditës/ Alfred Peza dhe Musa Ulqini u bashkohen në diskutime Ben Blushit dhe Arta Dades »
Article Logic
Execution time: 0.012684106826782
array(1) { ["section"]=> string(97) "kur-dritan-hoxha-saimir-kodra-arbana-osmani-gent-pjetri-punonin-bashke-ne-top-albania-radio-32264" }