Kur Edi Ramës dhe Niko Peleshit gjithçka u duket lojë shahu që s’dinë ku të shkojnë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:07 08-11-2015 Kur Edi Ramës dhe Niko Peleshit gjithçka u duket lojë shahu që s’dinë ku të shkojnë Edi Rama, Niko Peleshi, Sotiraq Filo perballe nje fushe shahu

Një foto dyshuese vjen nga qyteti i Korçës, ku Edi Rama, Niko Peleshi, kryetari i Bashkisë Sotiraq Filo dhe prefekti kanë përuruar ambientet e reja sportive në gjimnazin Raqi Qirinxhi. 

Dy drejtuesit e lartë të qeverisë janë ndalur përpara një kutie gjigande shahu, ku ushtarët e figurat janë vendosur në kuadratat e fushës, por kërkojnë shumë zgjuarsi për lëvizje.

Askush prej drejtuesve të qeverisë nuk kap gurë me dorë. Janë siç duket, të vendosur në një pozicion të vështirë, ndaj, kërkojnë kohë të mendohen…por a kanë kohë në dispozicion? 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092599391937256
array(1) { ["section"]=> string(89) "kur-edi-rames-dhe-niko-peleshit-gjithcka-u-duket-loje-shahu-qe-s-dine-ku-te-shkojne-24943" }