Kur flet Tërmet Peçi, shkakton Tërmet…E dëgjon Rama dhe 7 të tjerë me kërshëri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:22 22-10-2016 Kur flet Tërmet Peçi, shkakton Tërmet…E dëgjon Rama dhe 7 të tjerë me kërshëri

Kur flet Tërmet Peçi, duket se shkakton vërtet Tërmet. Rama ka shfrytëzuar ditën e sotme që gjendet në jug të vendit, për të ndalur të takojë edhe kryetarin e bashkisë së Tepelenës, Tërmet Peçi.

Ky I fundit e ka shoqëruar kryeministrin në pjesën e qendrës së qytetit, te pedonalja tëresisht e rikonstruktuar.

Por ajo që bie në sy nga kjo foto që vjen në redaksinë tonë, është se kur flet Termeti, jo vetëm Rama, por edhe 7 persona të tjerë e ndjekin me kërshëri. C’të ketë rrëfyer vallë kryebashkiaku?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020440101623535
array(1) { ["section"]=> string(83) "kur-flet-termet-peci-shkakton-termet-e-degjon-rama-dhe-7-te-tjere-me-kersheri-57066" }