Kur gjyqtari nuk i mban dot nervat, ja dhuna që ndodh në futbollin kosovar (Video)

Publikuar tek: sport, më 19:09 05-11-2015

Një gjest i pazakontë ka ndodhur sot në futbollin e Kosovës në ndeshjen ndërmjet skuadrës së Dritës dhe asaj të Ferronikelit.

Gjyqtari anësor nuk ka mundur të kontrollojë veten pas protestës së futbollistit, duke e goditur këtë të fundit me shuplakë.

Mesfushori i Dritës, Ylber Ramadani protestoi te gjyqtari anësor Fatmir Sekiraqa për golin e anuluar derisa ky i fundit e ka goditur atë, raportojnë mediat kosovare.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndryshon data për Kosovë-Shqipëri, shkak u bë Kombëtarja shqiptare
Skënderbeu arrin fitoren e parë në Europa League »
Article Logic
Execution time: 0.0090961456298828
array(1) { ["section"]=> string(85) "kur-gjyqtari-nuk-i-mban-dot-nervat-ja-dhuna-qe-ndodh-ne-futbollin-kosovar-video-24746" }