‘Kur isha i ri e me kaçurrela femrat pinin me mua Whisky’, deputeti Kostaq Papa hap arkivat: Po ua plotësoj dëshirën, ja si dukesha i ri me flokë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:17 11-08-2020 ‘Kur isha i ri e me kaçurrela femrat pinin me mua Whisky’, deputeti Kostaq Papa hap arkivat: Po ua plotësoj dëshirën, ja si dukesha i ri me flokë (FOTO) Kostaq Papa i ri

Deputeti Kostaq Papa, i cili bëri bujë për deklaratën e tij në Kuvend, ku tha se kur ishte i ri dhe kur kishte kaçurrela e para, femrat me të kanë pirë më shumë Whisky, sot ka hapur arkivat

Për ata që janë kureshtarë, Papa ka vendosur t’ua plotësojë dëshirën dhe ka publikuar disa foto të rinisë së tij, me flokë kaçurrela.

“Për ata që duan të shohin foto me kaçurela po ua plotësojmë dëshirën! Foto të viteve 1984 në Sarandë, Korçë, Voskopojë,1985 Memaliaj e Korçë,1986Korçë dhe foto si Emigrant në Athinë më 1991 e 1992. Do pasojnë dhe foto të tjera për të hequr kureshtjen”, shkruan Papa në “facebook”.

Deklarata e bujshme në parlament: “Të gjithë duhet të jemi xhentëlmen meqë kanë ndodhur disa gjëra me femrat, periudhën e kaluar. Femrave duhet t’u kërkojmë ndjesë dhe kur kemi të drejtë. Respekti im është, unë di të kërkoj ndjesë për këdo dhe aq më tepër për femrat. Sepse në rininë time, të gjitha femrat që më janë afruar mua, kur kisha dhe kaçurrelat por kur kisha dhe paratë, kanë pirë më shumë whisky ose pije të mira sesa ujë. Faleminderit”, ka qenë kjo deklarata e bujshme e tij.

117607683_318805125911069_7768751176990107480_n.jpg

117432393_318805095911072_1406193284526466766_n.jpg117694629_318805042577744_8398618940995816903_n_copy.jpg

117694629_318805042577744_8398618940995816903_n.jpg

117715144_318805005911081_5525149623168551227_n.jpg

117645677_318804909244424_3739875759481948596_n.jpg

117596692_318804972577751_3019978883467042002_n.jpg

117601688_318804869244428_4706683012758398902_n.jpg

878777878787878787877878787.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010395050048828
array(1) { ["section"]=> string(152) "kur-isha-i-ri-e-me-kacurrela-femrat-pinin-me-mua-whisky-deputeti-kostaq-papa-hap-arkivat-po-ua-plotesoj-deshiren-ja-si-dukesha-i-ri-me-floke-foto-216800" }