Kur kapet në flagrancë Saimir Tahiri (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:24 28-09-2016 Kur kapet në flagrancë Saimir Tahiri (FOTOT)

Ministria e drejtuar nga Saimir Tahiri apo policia e Shtetit kap shpesh shkelësit në flagrancë por këtë herë vetë “flagranti” është ministri.

Tahiri ditën e djeshme ka qenë në Divjakë bashkë me kryeministrin për inagurimin e shkollës së mesme “Miti Zoi Zaka” ku ka bërë një gjest për të cilin meriton t’i tërhiqet vëmendja. Para syve të qytetarëve dhe të nxënësve, ministri, siç duket edhe në këto foto të publikuara nga JOQ, ka shkelur barin.

Dhe sigurisht, ky gjest nuk është aspak një shembull qytetar.

tahiri.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071067810058594
array(1) { ["section"]=> string(48) "kur-kapet-ne-flagrance-saimir-tahiri-fotot-54352" }