Kur Lulzim Basha pozon i “hapërdarë”...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:22 19-10-2015 Kur Lulzim Basha pozon i “hapërdarë”... Kreu i PD, Lulzim Basha

Ky është kreu i PD, Lulzim Basha në një foto, krejt ndryshe nga ato të formatit zyrtar në të cilat jemi mësuar ta shohim.

Në një atmosferë familjare por sërish me kostumin zyrtar, Lulzim Basha ka pozuar i shkujdesur përpara aparatit fotografik. Ndërsa është hapur si “naçot”, njëri cep i xhaketës së kostumit gati sa nuk i është grisur.

E ndërsa buzëqeshja është po ajo: E njëjtë dhe karakteristike në çdo foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041895866394043
array(1) { ["section"]=> string(40) "kur-lulzim-basha-pozon-i-haperdare-23469" }