Kur Lulzim Basha tenton të “korruptojë” Lorenc Vangjelin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 01:08 26-02-2016 Kur Lulzim Basha tenton të “korruptojë” Lorenc Vangjelin

Qëndrimet diametrialisht të kundërta që ata kanë për politikën, nuk i pengon që jashtë studiove televizive dhe kamerave, të bisedojnë normalisht dhe pa ngritur zërin.

Kreu i PD-së, Lulzim Basha dhe analisit Lorenc Vangjeli janë fotografuar në dhomat e Tv Klan pasi kanë dalë nga studio e emisionit “Opinion”, ku zhvilluan një debat të ashpër dhe me shumë kundërshtime. Sigurisht që temë e diskutimit ka qenë qeverisja dhe aksioni opozitar dhe mesa duket koha televizive nuk u ka mjaftuar.

Lorenc Vangjeli është një ndër kritikët më të mëdhenj të Bashës në publik, a thua kreu i opozitës po kërkon t'i "hyjë në zemër" analistit?

12790060_10154535257918765_1454212331_o.jpg

12789850_10154535257863765_2033330623_o.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090651512145996
array(1) { ["section"]=> string(60) "kur-lulzim-basha-tenton-te-korruptoje-lorenc-vangjelin-33555" }