Kur Majlinda Bregu ishte vetëm 21 vjeçe dhe jashtë politikës (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:28 24-08-2015 Kur Majlinda Bregu ishte vetëm 21 vjeçe dhe jashtë politikës (Foto)

Deputetja demokrate, Majlinda Bregu ka postuar një foto të 20 viteve më përpara kur ajo ishte vetëm 21 vjeçe.

E bërë së fundmi pjesë e botës së Instagramit, Bregu ka vendosur që të ndjekë trended më të fundit të rrjeteve sociale siç është edhe “Throw Back (TB)” kthimi pas në kohë nëpërmjet postimit të fotove.

Ajo ka përzgjedhur të postojë një foto kur ajo ndodhej në Mantova të Italisë në vitin 1995, së bashku me disa miq të saj. Duhet thënë se ndonëse kanë kaluar 20 vite nga kjo foto, Majlinda Bregu vazhdon të ruaj të njejtën freski si në moshën 21 vjeçare.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ekonomistja e Doganave thirrje Ramës: Po na luftojnë eksponentët e Berishës
Nënpunësi i Ramës i shkruan kryeministrit se ka emëruar një drejtor hajdut në Sekretet Shtetërore »
Article Logic
Execution time: 0.011452913284302
array(1) { ["section"]=> string(71) "kur-majlinda-bregu-ishte-vetem-21-vjece-dhe-jashte-politikes-foto-19081" }