Kur mëngjesi i Ramës nis me pamje nga një prej selive më famëkeqe të torturave… (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:18 11-07-2017

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me një retrospektivë.

Është kthyer prapa në kohë, teksa sjell në kujtesë pamje të Muzeut të Gjetheve dhe transformimit të një nga selive më famëkeqe të torturave e përgjimeve komuniste.

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje të Muzeut të Gjetheve dhe transformimit të një nga selive më famëkeqe të torturave e përgjimeve komuniste në një muze mosharrese për të shkuarën e errët të diktaturës komuniste”, shkruan Rama. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071229934692383
array(1) { ["section"]=> string(90) "kur-mengjesi-i-rames-nis-me-pamje-nga-nje-prej-selive-me-famekeqe-te-torturave-video-85726" }