Kur përplasen dy moderatore, kjo s’ka për t’i pëlqyer aspak Rudina Magjistarit dhe Najada Elmazit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:30 02-11-2016 Kur përplasen dy moderatore, kjo s’ka për t’i pëlqyer aspak Rudina Magjistarit dhe Najada Elmazit

Dy moderatoret e njohura shqiptare Rudina Magjistari dhe Najada Elmazi janë shfaqur në ekranet e televizionit me të njëjtën veshje.

Moderatorja e “Pro Art” në Channel Najada Elmazi, disa ditë më parë, kur në studio kishte të ftuarr tenorin Agim Hushi është shfaqur me këtë bluzë me motive si dhe këto pantallona. Të njëjtën veshje ka zgjedhur edhe Rudina disa ditë më pas në emisionin e saj të pasdites.

Ndërsa fotot po bëjnë xhiron e portaleve, një gjë është e sigurtë: Dy moderatoreve s’ka për t’i pëlqyer aspak kjo “përplasje”.

kur.jpg

ru.jpg

ru1.jpg

ru2.jpgru4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.089451789855957
array(1) { ["section"]=> string(102) "kur-perplasen-dy-moderatore-kjo-s-ka-per-t-i-pelqyer-aspak-rudina-magjistarit-dhe-najada-elmazit-58159" }