Kur realiteti ia kalon Photoshop-it

Publikuar tek: kulture-art, më 20:59 28-07-2017 Kur realiteti ia kalon Photoshop-it

Nëse keni kaluar një kohë të gjatë në internet, me siguri keni mijëra foto me filtra, efekte apo krejtësisht dixhitale, aq sa ndonjëherë është e vështirë të dallosh realitetin nga iluzioni.

Por ky koleksion fotografish tregon se shpesh realiteti ia kalon edhe fotoshopit. Të gjitha fotogratitë më poshtë janë 100% reale dhe pa asnjë efekt dixhital.

e4tr34t34t34tws.jpg

wert34t234tr4tr.jpg

Screergf45gt4ghot_1.jpg

tyue56y45thgergt45454.jpg

rtu4rty45ry45y4yt4.jpg

wertw3t3w4t4t4t4t.jpg

qwert234twef33.jpg

tyutyju56u5hjdf.jpg

wtrhy45y45tydrg45.jpg

egt34gt4g4ggh4554y5.jpg

rtyw4e5y45ety345y.jpg

rthyy3ty34tdgfr4.jpg

dhye4hye45th5gh.jpg

rthy45thy345g5.jpg

srtu4y4e5y45yi56.jpg

deth46hj456j6j.jpg

aergt34gt34gt34t34gt4.jpg

54ry45y345y345y345.jpg

ergt3rtg3rtg34t.jpg

qert3w4t34t34t.jpg

e5be5gte5g6h7.jpg

weverrrttrrbn.jpg

tgvgftre5tgtr6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025192975997925
array(1) { ["section"]=> string(41) "kur-realiteti-ia-kalon-photoshop-it-87664" }