‘Kur shoh këtë ha një kastravec’, Olta Gixhari bën komentin epik për shtatzëninë e Jonidës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:22 25-05-2020 ‘Kur shoh këtë ha një kastravec’, Olta Gixhari bën komentin epik për shtatzëninë e Jonidës

Olta Gixhari dhe Jonida Vokshi kanë dalluar prej vitesh në shoëbizin shqiptar për miqësinë e ngushtë.

Mesa duket, fal një rastësie dy bukuroshet priten që të bëhen shumë shpejt nëna.

Jonidës i ka mbetur edhe pak kohë, ndërsa Olta është akoma në muajt e parë.

Mirëpo, mes vajzave nuk kanë munguar as ‘xhelozitë’ plot humor, ku së fundmi Gixhari ka publikuar një foto të mikeshës se saj dhe thotë se e kur e merr uria, sheh Jonidën dhe ha vetëm një kastravec.

 “Kur më merr uria, shoh këtë dhe ha një kastravec”, ka shkruar Olta.

Screenshot_6.png

Screenshot_7.png

Screenshot_8.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088510513305664
array(1) { ["section"]=> string(94) "kur-shoh-kete-ha-nje-kastravec-olta-gixhari-ben-komentin-epik-per-shtatzenine-e-jonides-207741" }