Kur ta shikoni do ta adhuroni por kjo vajzë nuk është ashtu siç duket (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:10 16-06-2015 Kur ta shikoni do ta adhuroni por kjo vajzë nuk është ashtu siç duket (VIDEO)

Është e adhurueshme dhe kjo nuk ka pikë dyshimi pas prezantimit të saj në show-n e talenteve "Britain’s got talent".

Kur themi “nuk është ashtu siç duket”, e kemi fjalën për prezantimin e vogëlushes në fillim të klipit. Duket e ëmbël, e paqtë por kjo vajzë është një luftarake e vërtetë. Njihuni me Jessin 9 vjeçare dhe performancën e saj mahnitëse që çuditi jurinë dhe mbarë publikun.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010520935058594
array(1) { ["section"]=> string(81) "kur-ta-shikoni-do-ta-adhuroni-por-kjo-vajze-nuk-eshte-ashtu-sic-duket-video-13764" }