‘Kur të shoh ty e dashura më duket si burrë’, Rike Roçi i përgjigjet ‘dhëmb për dhëmb’ ndjekësit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:05 18-08-2019 ‘Kur të shoh ty e dashura më duket si burrë’, Rike Roçi i përgjigjet ‘dhëmb për dhëmb’ ndjekësit

Rike Roçi është një nga bukuroshet shqiptare, që u bë e njohur nga ‘Big Brother’.

 Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here tërheq vëmendjen e të gjithëve me fotot provokuese.

Së fundmi, bukuroshja i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instastory, mirëpo njëri prej tyre i bëri një koment që ka bërë Riken të nervozohet dhe mos t’i kursehet.

‘Të betohem në zot që kur të shoh ty e dashura ime më duket si burrë’, i shkruan ai, ndërkohë që Rike ka publikuar një foto me gishtin e mesit dhe ka shkruar: ‘Mjerë ajo që ka një legen si puna jote që nuk di ta vlerësojë’.

Screenshot_11.pngScreenshot_20180713-1212251531752213.jpg

Screenshot_12.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073330402374268
array(1) { ["section"]=> string(98) "kur-te-shoh-ty-e-dashura-me-duket-si-burre-rike-roci-i-pergjigjet-dhemb-per-dhemb-ndjekesit-175685" }