Kur teatri "vë" në gjumë Kiçon

Publikuar tek: aktualitet, më 12:11 03-02-2015 Kur teatri Kiço Londo në gjumë

Kiço Londo, është drejtori i teatrit eksperimental "Kujtim Spahivogli". Por duket se ka një problem jo të vogël. Orët e gjata në punë gjatë mbrëmjes dhe ristrukturimi i këtij teatri të ri, duket se e kanë lodhur regjisorin. Sot paradite, ai është fotografuar nga paparaci, në barin afër teatrit…por jo në punë, jo në kapacitet të plotë. Por thjesht dhe vetëm duke fjetur.

Përfundimisht duket se Kiço e ka marrë punën shumë seriozisht. Dhe të mendosh, se jo shumë kohë më parë doli në media dhe deklaroi se emra të mëdhenj do të përfshihen në botën e teatrit eksperimental. Kontratat me këta njerëz, duket se e kanë vënë Kiçon në gjumë...

 

Kiço Londo në gjumë

Ah dhe një gjë të fundit: Kiço nuk shquhet se pi alkool, ndaj mos mendoni se këtë e ka nga konsumimi i pijes…

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vlorë, operacioni "Karaburuni" zbulon naftën kontrabandë
OSHEE: Korça, model pozitiv, mbi 2.6 milionë dollarë investime të tjera »
Article Logic
Execution time: 0.011902809143066
array(1) { ["section"]=> string(33) "kur-teatri-ve-ne-gjume-kicon-2217" }