Kur “tërbohet” Rita Ora, këngëtarja kërcën mbi tavolinë (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:41 10-10-2015

Rita Ora ka qenë mjaft e lirshme në dasmën ku ajo ka marrë pjesë dje në Prishtinë, duke kërcyer dhe vallëzuar me të afërmit e saj.

Video të shumta janë publikuar me momentet kur këngëtarja e njohur ndërkombëtarisht kërcente valle tradicionale, por kjo video është edhe më e veçantë.

Duke se atmosfera në këtë moment e ka përfshirë tërësisht Ritën, e cila e hipur mbi një tavolinë kërcën nën ritmet e “Trap Queen”.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093560218811035
array(1) { ["section"]=> string(64) "kur-terbohet-rita-ora-kengetarja-kercen-mbi-tavoline-video-22835" }