Kur vlonjatja që shau protestuesit në çadër bënte sherr në TV (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:12 02-03-2017 Kur vlonjatja që shau protestuesit në çadër bënte sherr në TV (Video)

Eklarina Hoxha është gruaja që sot bëri skena në çadrën e PD-së duke ofenduar protestuesit dhe duke bërë thirrje pro kryeministrit.

Por dy vjet më parë, ajo ka treguar të njëjtin karakter edhe në emisionin “Shihemi në gjyq” të Eni Çobanit në “TV Klan”.

Ajo është zënë live në TV për një çështje prone të pazgjidhur në Vlorë me të afërmit e saj, duke treguar të njëjtin karakter konfliktual. Për më tepër ndiqni videon e “Panorama”:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 300 mijë lekë shpërblim për këdo që jep informacion rreth kultivuesve të drogës, ja numri i telefonit
"Përplasja me Çilin", Rakipi: Basha nisi të shajë njerëz me të cilët dikur ishte bythë e brekë »
Article Logic
Execution time: 0.010212182998657
array(1) { ["section"]=> string(73) "kur-vlonjatja-qe-shau-protestuesit-ne-cader-bente-sherr-ne-tv-video-70552" }