Kurbin, makina përplas për vdekje 13 vjeçaren

Publikuar tek: aktualitet, më 19:39 30-10-2015 Kurbin, makina përplas për vdekje 13 vjeçaren

Një aksident i rëndë automobilistik me pasojë vdekjen e një 13 vjeçareje ka ndodhur pak minuta më parë në Kurbin.

Aksidenti ka ndodhur në autostradën Lezhë - Fushë Krujë ku automjeti tip "Volkswagen" i drejtuar nga shtetasi Robert Arapi, ka përplasur për vdekje 13 vjeçaren, identiteti i së cilës nuk bëhet i ditur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur te vendi i quajtur Kryqëzimi i Gjormit. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet ndërsa është shoqëruar në polici drejtuesi i mjetit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “The Guardian”: Rama po shkel premtimet, leje turqve për digë në Vjosë
Halloween, festa që po merr përmasa të mëdha edhe në Shqipëri »
Article Logic
Execution time: 0.01225209236145
array(1) { ["section"]=> string(50) "kurbin-makina-perplas-per-vdekje-13-vjecaren-24337" }