Kush e gjen se cila është vajza në foto ka një “Faleminderit” të madhe...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:22 14-08-2015 Kush e gjen se cila është vajza në foto ka një “Faleminderit” të madhe... (Majtas) Alketa Vejsiu (djathtas) i vellai

Nëse e gjeni, fitoni një “Faleminderit”, por edhe disa po deshët.

Ajo nuk e ka problem të falenderojë edhe për të njëqindën herë. E kush mund të ishte tjetër veç Alketa Vejsiut? Shumë vite më parë, te sheshi “Skënderbej”, me vëllain e saj ndërsa një arush i madh i ndan e bashkon njëkohësisht.

Dikush ja ka gjetur Vejsiut këtë foto dhe menjëherë moderatorja e ka ndarë me të gjithë, duke shprehur njëkohësisht edhe njëlloj habie “Uaaaaa uaaaa ç’më dërguan. Unë dhe vëllai im të vegjël. Rrobat më të mira që kishim”, shkruan ajo.

Faleminderit Alketa që e ndave me ne!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090920925140381
array(1) { ["section"]=> string(74) "kush-e-gjen-se-cila-eshte-vajza-ne-foto-ka-nje-faleminderit-te-madhe-18365" }