Kush e ka burrin më të pasur? Me Porche dhe diamante, modelet shqiptare në 'garë' me njëra-tjetrën (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:58 09-02-2018 Kush e ka burrin më të pasur? Me Porche dhe diamante, modelet shqiptare në 'garë' me njëra-tjetrën (Foto)

Tashmë luksin përsonazhet shqiptarë e tregojnë në të gjitha postimet e tyre në Instagram.

Këtij trend-i nuk i ka shpëtuar as modelja shqiptare Angela Martini, e cila prej pak kohësh është martuar me një biznesmen të huaj. Sot bukuroshja ka postuar në video të shkurtër në të cilën tregon unazën me diamant me në sfond timonin e një makine Porche. 

Nuk dimë ende nëse kjo mani e vajzave shqiptare për të treguar luksin që i rrethon është ndonjë lloj gare apo thjeshtë rastësi…

27783932_558581954497394_1316004999_n.jpg

27935192_558581957830727_1833298073_n.jpg

Screenshot_6_copy_copy.jpg

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "E kam burrin Boss", ja pasuria marramendëse e bashkëshortit të modeles shqiptare (Foto)
E tallën në rrjetet sociale, moderatorja shqiptare e fton në emision, ja për kë bëhet fjalë »
Article Logic
Execution time: 0.013366937637329
array(1) { ["section"]=> string(106) "kush-e-ka-burrin-me-te-pasur-me-porche-dhe-diamante-modelet-shqiptare-ne-gare-me-njera-tjetren-foto-109751" }