Kush është 39-vjeçari misterioz që i ka 'vjedhur' zemrën Rita Orës? (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:50 22-07-2020 Kush është 39-vjeçari misterioz që i ka 'vjedhur' zemrën Rita Orës? (FOTO) Rita Ora

Rita Ora mesa duket ka filluar një romancë të re, teksa fotot e saj tek shihet nën shoqërinë e miqve dhe të dashurit të ri "kanë bërë namin" në internet.

rita.jpg

The Sun ka publikuar fotot ku duket Rita së bashku me të dashurin misterioz të cilët po ecnin pranë njëri-tjetrit, për t’ju bashkuar grupit të miqve.

rita1.jpg

Sipas medias britanike burime të afërta me këngëtaren, kanë thënë se ajo është në një lidhje dashurie me regjisorin e filmave dhe videove muzikore hunky, Romain Gavras, 39 vjeç.

rita2.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013669013977051
array(1) { ["section"]=> string(76) "kush-eshte-39-vjecari-misterioz-qe-i-ka-vjedhur-zemren-rita-ores-foto-214648" }