Kush është bashkëshorti “i fshehur” i Federica Mogherin?

Publikuar tek: bota, më 07:14 04-03-2017 Kush është bashkëshorti “i fshehur” i Federica Mogherin?

Përfaqësuesja e lartë Federica Mogerin, për shkak dhe të profesionit të saj tashmë, është një person publik, mirëpo i shoqi ka preferuar të qëndrojë i "fshehur” nga mediat.

Ai është një aktivist i shoqërisë cilvile dhe rastet kur bëhet personazh publik janë vetëm kur diplomatja shkon në plazh me familjen  siç janë dhe fotot e mëposhtme.

Matteo më herët ka punuar edhe në Organizatën e Njohur Joqeveritare (OJQ) të Italisë ‘Amici di Bambini’, që merret me kujdestarinë dhe të drejtat e fëmijëve. E po ashtu edhe në OJQ e njohur britanike ‘Save the Children’, organizatë e mbështetur nga Mbretëresha Britanike Elizabeta II.

rth.jpgdgvd.jpgfg.jpggf.jpgfd.jpgf2h.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbetet mister pse ky lumë në Spanjë u shndërrua në ngyrë jeshile (Foto)
Vishet si Melania Trump, ja çfarë i bëjnë vogëlushes 8 vjeçare shokët e klasës »
Article Logic
Execution time: 0.012258052825928
array(1) { ["section"]=> string(59) "kush-eshte-bashkeshorti-i-fshehur-i-federica-mogherin-70713" }