Kush është deputeti i vetëm që nuk mungon në asnjë seancë në kuvendin e Shqipërisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:47 27-02-2018 Kush është deputeti i vetëm që nuk mungon në asnjë seancë në kuvendin e Shqipërisë

Është bërë traditë tashmë që pas seancave parlamentare, në rrjetet sociale të publikohen fotot më pikante, që nga momentet e para të nisjes e deri kur deputetët lënë godinën e parlamentit.

Fotografi i Kuvendit, Agim Rama është ai që “nxjerr sekretet” e kësaj dite, ndërsa këtë herë, ndër të tjera është ndalur te deputeti i Lushnjes.

Fotografi publikon një foto të deputetit të Lushnjes, Bujar Çela, të cilin e ka cilësuar si të vetmin që nuk mungon në asnjë seancë plenare.

“I vetmi deputet Bujar Çela, që nuk merr mungesa në jetën parlamentale”, shkruan fotografi.

Bujar Çela nga viti 2012 e në vazhdim mban postin e Kryetarit të Partisë së Rrethit Lushnjë. Çela është zgjedhur deputet i Partisë Socialiste në legjislaturën e VIII parlamentare dhe është anëtar i Komisionit për Veprimtarinë Prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin.

28276500_2043860855879932_2745660642974096977_n.jpg

 

agim_rama.jpg

 

bujar-cela.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011108875274658
array(1) { ["section"]=> string(89) "kush-eshte-deputeti-i-vetem-qe-nuk-mungon-ne-asnje-seance-ne-kuvendin-e-shqiperise-111600" }