Kush është deputeti që shkeli urdhërin e prerë të Ramës, mungoi në seancën e parë

Publikuar tek: politike, më 12:55 09-09-2017 Kush është deputeti që shkeli urdhërin e prerë të Ramës, mungoi në seancën e parë

Kryeministri Rama mblodhi dje Grupin Parlamentar të Partisë Socialiste ku foli shkurt e prerë duke urdhëruar që askush të mos mungonte në seancën e sotme plenare.

Por pavarësisht urdhërit të Ramës, një prej deputetëve të rëndësishëm në PS ka munguar në seancën e parë.

Bëhet fjalë për Erion Braçen, mungesa e të cilit është vënë re dukshëm.

Nuk dihen arsyet e kësaj mungese dhe as nëse deputeti do të marrë pjesë në seancën e dytë në orën 18:00 atëhere kur Gramoz Ruçi do të bëjë betimin si kryetar Kuvendi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086381435394287
array(1) { ["section"]=> string(86) "kush-eshte-deputeti-qe-shkeli-urdherin-e-prere-te-rames-mungoi-ne-seancen-e-pare-91709" }