KUSH ËSHTË DJALI I DEPUTETIT TË PS, REXHEP RRAJA ME KALLASH dhe MAKINA LUKSOZE!KANABISIN E QUAN 'ILAÇ'

Publikuar tek: foto-e-dites, më 11:37 28-09-2018 KUSH ËSHTË DJALI I DEPUTETIT TË PS, REXHEP RRAJA ME KALLASH dhe MAKINA LUKSOZE!KANABISIN E QUAN 'ILAÇ'

Prej disa ditësh Rexhep Rraja, djali i deputetit të Krujës Rrahman Rraja është në qendër të vëmendjes pas dëshmisë së oficerit Emiljano Nuhu, që e akuzon atë për dhunimin e shtetases Xhisiela Maloku, siç pretendohet në kallëzimin penal prej saj.

Ndërsa deputeti Rrahman Rraja , thotë se motivet e ngjarjes, dhe denoncimi i vajzës janë për arsye xhelozie. Ai shtoi se ka që prej vitit 2013 që nuk e shqetëson dhe nuk shqetësohet nga djali i tij që jeton në Tiranë.

Newsbomb.al ka mundur të sigurojë disa fotografi që Rexhep Rraja ka shpërndarë në rrjetet sociale. Fotografitë janë shokuese të thuash të paktën, për një djal deputeti, por jo të pazakonta për realitetin shqiptar.

I riu duket teksa mban në dorë armë tip kallashnikov, fotografon bimë kanabisi të cilën e quan "ilaç", si dhe lëviz me makina të shtrenjta.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011951923370361
array(1) { ["section"]=> string(106) "kush-eshte-djali-i-deputetit-te-ps-rexhep-rraja-me-kallash-dhe-makina-luksoze-kanabisin-e-quan-ilac-135901" }