Kush është ‘’fryma’’ dhe ‘’gjithçkaja’’ e Albërie Hadërgjonajt? Lexoni dedikimin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:21 10-12-2015 Kush është ‘’fryma’’ dhe ‘’gjithçkaja’’ e Albërie Hadërgjonajt? Lexoni dedikimin

Albërie Hadërgjonaj, këngëtarja e dashur shqiptare bën sot një dedikim prekës për njeriun që e quan ‘’Fryma’’ dhe ‘’Gjithçka që ka’’.

Sot vajza, Agnesa e saj ka ditëlindjen dhe është pikërisht ajo: bekimi i Albëries. Ja dedikimi:

“Dua Ta uroj zemrën time Agnesa Hadergjonaj për ditën e lindjes.Të të them të dua është pak, ti je fryma ime, je gjithçka që kam.

Të uroj me shpirt të bëhesh 100 vjeç e lumtur ashtu siç çdo nënë do të donte për fëmijën e vet.

Urime dashurija ime!

Faleminderit Zot që më bekove me nji vajzë si ti! Nënë krenare, Dashuria e jetës sime!

alberiehadergjonajvajzaok

Agnesa Hadergjonaj

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038100004196167
array(1) { ["section"]=> string(77) "kush-eshte-fryma-dhe-gjithckaja-e-alberie-hadergjonajt-lexoni-dedikimin-27427" }