Kush është gazetarja e Elbasanit që po çmend rrjetin, FOTOT dhe format “bombastike”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:52 07-02-2017 Kush është gazetarja e Elbasanit që po çmend rrjetin, FOTOT dhe format “bombastike”

Istriva Gava, kështu quhet vajza nga Elbasani e cila po çmend së fundmi rrjetet sociale për shkak të formave bombastike.

Istriva punon si gazetare pranë “Nacional” në Tiranë ndërkohë që vazhdimisht mban të përditësuar ndjekësit e saj në rrjetet sociale me fotot tejet provokuese, në lokale apo në ambientet e shtëpisë.

Një gjë është e sigurtë: Kështu siç e ka nisur, gazetarja seksi do lerë pa punë jo vetëm kolegët e saj por edhe modelet.

g.jpg

g1.jpg

g2.jpg

g3.jpg

g4.jpg

g5.jpg

g6.jpg

g7.jpg

g10.png

is.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022435903549194
array(1) { ["section"]=> string(86) "kush-eshte-gazetarja-e-elbasanit-qe-po-cmend-rrjetin-fotot-dhe-format-bombastike-67967" }