Kush është këngëtari i arrestuar dje, në klubin e natës në Shkodër (EMRI-FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:20 15-12-2019 Kush është këngëtari i arrestuar dje, në klubin e natës në Shkodër (EMRI-FOTO) Foto ilustruese

Mes tre të arrestuarëve, gjatë një aksioni blic të policisë, në qytetin e Shkodrës është edhe këngëtari Zamir Jakupi.

Jakupi në bashkëpunim me persona të tjerë kanë shitur dhe shpërndarë lëndë narkotike kokainë, dhe kanë vënë në dispozicion ambientet e lokalit për përdorimin e drogave dhe ushtrimin e prostitucionit.

Ai ishtë këngëtar në këtë kokal, por mesa duket aktiviteti i jashtëligjshëm dhe përfitimet prej tij, e kanë joshur dhe ka rënë pre e kësaj vepre penale.

maxresdefault.jpg

maxresdefault (1).jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Veliaj i jep Kullën e Sahatit homologut nga Janina, Moses Elisaf: Situata e vështirë na forcoi lidhjen
Lëkundjet e tërmetit gjatë natës, sizmiologët kanë një këshillë »
Article Logic
Execution time: 0.012726068496704
array(1) { ["section"]=> string(82) "kush-eshte-kengetari-i-arrestuar-dje-ne-klubin-e-nates-ne-shkoder-emri-foto-189470" }