Kush është maratonomakja seksi që po çmend rrjetet sociale, të gjithë te fotot e Veliajt

Publikuar tek: sport, më 12:30 16-10-2017 Kush është maratonomakja seksi që po çmend rrjetet sociale, të gjithë te fotot e Veliajt

Ditën e djeshme u zhvillua Maratona e Tiranës nën një atmosferë spektakolare. 2500 vrapues nga 40 shtete ishin pjesë e kësaj gare që u finalizua edhe me shpalljen e fituesve.

Minuta më vonë, kryebashkiaku Erion Veliaj publikoi albumin e fotografive ku spikati edhe kjo garuese seksi teksa vrapon duke dëgjuar muzikë. Shumë ndjekës të Veliajt janë ndalur te kjo foto ndërsa një nga konkurrentët është shprehur se pikërisht vajza në foto e ka motivuar të mbarojë xhiron e tretë.

Vajza e re, me ç’duket ka kohë që merret me sport dhe format e saj thuajse perfekte e dëshmojnë këtë.

mor.png

kush.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10433888435364
array(1) { ["section"]=> string(93) "kush-eshte-maratonomakja-seksi-qe-po-cmend-rrjetet-sociale-te-gjithe-te-fotot-e-veliajt-96061" }