‘Kush është mashkulli më s....?’, Tayna thotë EDI RAMA, ja për çfarë e përmendi reperja kryeministrin tonë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:44 14-01-2021 ‘Kush është mashkulli më s....?’, Tayna thotë EDI RAMA, ja për çfarë e përmendi reperja kryeministrin tonë (VIDEO) Rama - Tayna

Kryeministri Edi Rama me daljet e tij publike, komentet apo dhe notat e humorit nëpër takime zyrtare, duket se ka lënë një shije “pikante” tek personazhet e njohur që nuk kanë lidhje me politikën, dhe jashtë Shqipërisë.

Komenti i fundit ka ardhur nga reperja kosovare Doruntina Shala, e njohur me emrin e artit si Tayna.

E pyetur për Kreun e Qeverisë  në “After party-n” e Luanës në emisionin “Shiko kush Luan”, se cilin konsideron si mashkullin më “sicko” në showbizin shqiptar, reperja ka thënë me nota humori “Edi Ramën”.

Kjo pyetje lidhet me këngën e saj “Sicko”, të publikuar rreth një vit më parë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Jennifer Lopez shfaqet siç e ka bërë nëna në klipin e saj të fundit (VIDEO)
VIDEO/ Stresi i revoltuar me miqtë e tij: As urën e Kukësit s’keni me kalu se do t’ju q* krejt ç’ka ju mban pragu (Shfaqet në ‘shtëpi bari’ në Angli) »
Article Logic
Execution time: 0.0057370662689209
array(1) { ["section"]=> string(110) "kush-eshte-mashkulli-me-s-tayna-thote-edi-rama-ja-per-cfare-e-permendi-reperja-kryeministrin-tone-video-234996" }