Kush është më gazmor? Pandeli Majko, Erion Veliaj dhe Ditmir Bushati bashkë te ‘’Asllan Rusi’’

Publikuar tek: politike, më 12:27 17-03-2016 Kush është më gazmor? Pandeli Majko, Erion Veliaj dhe Ditmir Bushati bashkë te ‘’Asllan Rusi’’

Ka kaluar plot batuta, si zakonisht, edhe takimi i djeshëm i socialistëve të Tiranës, në pallatin e sportit ‘’Asllan Rusi’’.

Deputeti Pandeli Majko, edhe dje ka shkëmbyer batuta me kryeministrin Edi Rama, të cilat u transmetuan drejtpërdrejtë. Rama tha se fliste në emër të ‘’katunarëve të Surrelit, Dajtit…’’, fjali që bëri të shpërthente salla në duartrokitje. Batuta bëri edhe Sadri Abazi, edhe pse pak me ‘’spec’’, që ngjallën pakënaqësinë e kamufluar të Ramës. Abazi u shpreh se tashmë në PS, po antarësohen më shumë gra dhe vajza, që kur kryetar është bërë Rama.

Ç’ka ndodhi në podium u pa nga të gjithë. Po pas ‘’kuintave’’? Ne po sjellim këtë moment, kur Pandeli Majko, Erion Veliaj dhe Ditmir Bushati qeshin me njëri-tjetrin, të tre të gëzuar. Kush ta ketë hedhur batutën?!

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0097880363464355
array(1) { ["section"]=> string(94) "kush-eshte-me-gazmor-pandeli-majko-erion-veliaj-dhe-ditmir-bushati-bashke-te-asllan-rusi-35324" }