Kush është modelja e veçantë e Bora Kokëdhimës që ka fituar simpatinë e të gjithëve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:24 06-06-2016 Kush është modelja e veçantë e Bora Kokëdhimës që ka fituar simpatinë e të gjithëve

Ajo është një nga modelet më të veçanta që ka Bora Kokëdhima dhe që nuk mungon në sfilatat e “Savage”.

E kemi fjalën për vajzën në foto. Quhet Alkida Rustemaj dhe është kaq e veçantë për shkak të shtatshkurtësisë së saj.

Alkida ka veshur këtë fustan të zi të koleksionit vjeshtë-dimër duke fituar edhe simpatinë e shumë prej të pranishmëve. Bora Kokëdhima jep kështu një mesazh frymëzues dhe jo vetëm modë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029911994934082
array(1) { ["section"]=> string(89) "kush-eshte-modelja-e-vecante-e-bora-kokedhimes-qe-ka-fituar-simpatine-e-te-gjitheve-42591" }