'Kush është për peshkim', Trejsi Sejdini ngacmon fansat me foto nudo nga plazhi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:42 10-07-2020 'Kush është për peshkim', Trejsi Sejdini ngacmon fansat me foto nudo nga plazhi Trejsi Sejdini

Ajo është një nga vajzat shqiptare më simpatike dhe padyshim një nga më të komentuarat. Bëhet fjalë për Trejsi Sejdinin, ish-miss Universi 2018.

Trejsi është mjaftueshëm aktive në Instagram, teksa pas një pauze disa ditore, ka publikuar një sërë fotosh të nxehta që kanë ngacmuar imagjinatën e të gjithëve.

Para tre ditësh ajo publikoi një foto ulur në shkallë, teksa kishte mbuluar pjesën intime me kapele.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

chill babe☀️

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on

Sot, bukuroshja publikoi një foto nga bregu i detit, krejtësisht nudo, por u kujdes që të mbulonte pjesët intime me një rrobë plazhi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093390941619873
array(1) { ["section"]=> string(83) "kush-eshte-per-peshkim-trejsi-sejdini-ngacmon-fansat-me-foto-nudo-nga-plazhi-213480" }