Kush është politikani që e “shkundi” në dasmën e Orindës dhe Turit (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:05 28-07-2017 Kush është politikani që e “shkundi” në dasmën e Orindës dhe Turit (VIDEO)

Dasma shumë e përfolur e Turit dhe Orindës natën e djeshme ka marrë një jehonë të madhe për shkak të atmosfrës festive.

Pjesë e këtij  ahengu ka qenë dhe kreu i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj së bashku me bashkëshorten e tij, Ajola Xoxën të cilët e kanë shijuar në maksimum ceremoninë, duke kërcyer tek për tek me nusen e dhëndrrin.

Në një “shkëmbim” të momenti, Turi ka kërcyer me Ajolën dhe Erioni me Orindën, nën tingujt e këngës “Ku ka si Tirona”.

Të gjithë duken aq të lumtur e të "zhveshur" nga komplekset në pistën e kërcimit dhe nën ritmet e muzikës tradicionale.


WhatsApp Video 2017-07-28 at 9.15.37 AM by panoramaon

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020159959793091
array(1) { ["section"]=> string(76) "kush-eshte-politikani-qe-e-shkundi-ne-dasmen-e-orindes-dhe-turit-video-87607" }