Kush është punonjësi i Bashkisë që i firmosi gjobën Lulzim Bashës?

Publikuar tek: politike, më 15:10 09-12-2015 Kush është punonjësi i Bashkisë që i firmosi gjobën Lulzim Bashës? Besmir Karaj, djathtas gjoba

Një gjobë e majme kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Bashës, pas protestës së djeshme për dëmet që u bënë te Kryeministria, nëpër rrugë e te bunkeri.

Po kush është punonjësi që ia firmosi gjobën 160 milionëshe? Ai quhet Besmir Karaj, punonjës i policisë bashkiake dhe është djali i kryetarit të Partisë Demokratike të Fushë-Krujës Sabri Karaj.

Basha sot e tha qartë që s'ka ndërmend ta paguajë gjobën, madje: ''Do t'i çojë një kastravec 136 milimetra të gjatë'',  kryebashkiakut Erion Veliaj.

Besmir Karaj, u përfol shumë për gjobën me firmën e tij, pasi edhe pse është punonjës i policisë bashkiake ai është djali i kryetarit të Partisë Demokratike të Fushë-Krujës Sabri Karaj.

Kreu i PD-së Lulzim Basha e tha qartë dje që s'ka ndërmend ta paguajë gjobën, madje thënë nga ai, ka ndërmend: ''T’i çojë një kastravec 136 milimetra të gjatë'',  kryebashkiakut Erion Veliaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010067939758301
array(1) { ["section"]=> string(71) "kush-eshte-punonjesi-i-bashkise-qe-i-firmosi-gjoben-lulzim-bashes-27340" }