Kush është “shefja që ia mbledh” Erjon Veliajt? Ajo sot ka ditëlindjen dhe ky është urimi i veçantë i kryebashkiakut për të (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:08 16-07-2017 Kush është “shefja që ia mbledh” Erjon Veliajt? Ajo sot ka ditëlindjen dhe ky është urimi i veçantë i kryebashkiakut për të (FOTO)

Bashkëshortja e kryetarit të bashkisë së Tiranës sot ka ditëlindjen.

Këtë fakt e bën të ditur vetë Erjon Veliaj, i cili teksa e uron në facebook, e ka cilësuar bashkëshorten e tij, Ajola Xoxa si një “shefe”.

Urimi i kryebashkiakut për të shoqen nis me tekstin e këngës së njohur “të ka lali shpirt”, referuar edhe nga epiteti që përdoret me nota humori për atë vetë, “Lali Eri”.  

“Të ka Lali shpirt, të ka Lali xhan! Gëzuar ditëlindjen Shefe”, shkruan Veliaj urimin për Ajola Xoxën.  

Edhe newsbomb.al i uron “shefes” së kryebashkiakut të Tiranës gëzuar ditëlindjen dhe jetë të lumtur me “vartësin” e saj, Erjon Veliaj. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025797128677368
array(1) { ["section"]=> string(131) "kush-eshte-shefja-qe-ia-mbledh-erjon-veliajt-ajo-sot-ka-ditelindjen-dhe-ky-eshte-urimi-i-vecante-i-kryebashkiakut-per-te-foto-86327" }