Kush është shqiptari që vrau gruan greke në sy të fëmijëve

Publikuar tek: bota, më 15:29 07-01-2016 Kush është shqiptari që vrau gruan greke në sy të fëmijëve

Një ngjarje e rëndë ka tronditur komunitetin e Kalkidikisë në Greqi rreth mbrëmjes së djeshme.

Shqiptari 34 vjeç ka vrarë në ambientet e kuzhinës bashkëshorten 42 vjeçare. Policia me të marrë njoftimin ka shkuar në vendin e ngjarjes ku ka gjetur shtetasen greke të vdekur pas disa goditjeve me thikë të marra në trup.

Autori pas krimit ka marrë një nga fëmijët dhe është larguar me taksi ndërsa policia është vënë në ndjekje të tij, ndonëse dyshohet se autori mund të jetë ndihmuar nga njerëz brenda Shqipërisë për të kaluar kufijtë. 34 vjeçari është baba i dy fëmijëve, 6 dhe 4 vjeç. 

shqip.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011641025543213
array(1) { ["section"]=> string(64) "kush-eshte-shqiptari-qe-vrau-gruan-greke-ne-sy-te-femijeve-29357" }